CZYSZCZENIE WNĘTRZA SAMOCHODU.

Pracując przy zewnętrznej części samochodu również musimy zadbać o jego środek. Nasza oferta przewiduje dokładne zadbanie o wygląd tapicerki, wysprzątania wszystkich zakamarków i nie tylko. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz otrzymać specjalny pakiet.

CZYTAJ DALEJ

CENNIK.

Zakres usług cena netto*
detailingowe czyszczenie wnętrza 200 zł – 350 zł
pranie wnętrza 400 zł – 600 zł
czyszczenie oraz impregnacja skóry basic 250 zł – 400 zł
aplikacja powłoki ceramicznej na skórę 500 zł – 1000 zł
impregnacja powłoką hydrofobową tapicerki materiałowej lub dachu cabrio 500 zł – 800 zł

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Prześlij nam wiadomość, a nasz personel odpowie Ci na wszystkie pytania

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

OFERTA

Sprawdź naszą aktualną ofertę i co oferuje Ci
DetailKing Kraków

IDŹ DO OFERTA

REZERWACJE

Umów się w łatwy sposób za pomocą naszego formularza na expressowe mycie lub zapisz się na jeden z naszych pakietów

IDŹ DO REZERWACJE

Wnętrze Twojego samochodu – miejsce, w którym spędzasz czas jeżdżąc codziennie do pracy lub wybierając się na wakacje z rodziną. Czy nie chciałbyś, by lśniło czystością i pachniało świeżością? Tak, by godziny poświęcone na jazdę były zawsze czystą przyjemnością. Niestety, częste użytkowanie samochodu, jedzenie posiłków w trasie, czy podróżowanie z dziećmi lub zwierzętami nie wpływa korzystnie na wygląd i estetyczność wnętrza samochodu. 

Co z tego, że Twój samochód jest piękny i lśniący z zewnątrz? Wszyscy przecież wiemy, że najbardziej liczy się wnętrze!

Czyszczenie wnętrza samochodu Kraków

Chcesz poczuć się w swoim pojeździe maksymalnie komfortowo? Możemy zaproponować Ci czyszczenie i detailing wnętrza samochodu! Pierwszym krokiem czyszczenia wnętrza auta jest odkurzanie wszystkich powierzchni. Naszym odkurzaczom najwyższej jakości nie wda się nawet najmniejszy pyłek, a sprężone powietrze dotrze do każdego zagłębienia, łączenia i szczeliny. 

Następnym etapem mycia wnętrza Twojego auta jest czyszczenie tapicerki samochodowej, dzięki któremu pozbędziemy się wszystkich niechcianych plam, zanieczyszczeń, a także niewidocznych dla oka bakterii i zarazków. Dzięki starannemu czyszczeniu tapicerki samochodowej, nieprzyjemny zapach zniknie, a Twoje auto znów będzie pachniało czystością. Damy sobie radę także z tapicerką skórzaną, która po czyszczeniu pozostanie miękka i jedwabiście gładka w dotyku. 

Impregnacja i czyszczenie tapicerki samochodowej Kraków

Jednak samo mycie wnętrza samochodu to nie wszystko. Używając skutecznych preparatów, zaimpregnujemy Twoją tapicerkę tak, byś mógł cieszyć się jej czystością i nieskazitelnością na długo. Preparat wzmocni także kolory, które staną się żywe i soczyste. Ponadto, dzięki skutecznym powłokom, wszystkie przyszłe możliwe zabrudzenia będą łatwe do doczyszczenia. 

Oczywiście wyczyścimy każdy element. Czyszczenie auta Kraków to między innymi – lusterka, uchwyty, szyby, klamki, kierownicę, bagażnik.  Ponadto, dla każdego z nich dobierzemy odpowiedni preparat, tak, by jak najdłużej zachował świeżość i blask. 

By jeszcze lepiej wymyć wnętrze i sprawić, by pachniało świeżością, na sam koniec czyszczenia samochodu w środku możemy zaproponować funkcję ozonowania, która w szczególności przyda się alergikom. 

Jakie korzyści płyną z dogłębnego wyczyszczenia auta w środku? Poprawienie komfortu jazdy – będziesz przebywał we wnętrzu pięknym i czystym. Usunięcie bakterii, zarazków i roztoczy przyniesie ulgę wszystkim, a w szczególności jest niezwykle ważne dla alergików i niemowląt. Ponadto, detailing wnętrza sprawi, że auto dłużej będzie wyglądało jak nowe, co na pewno jest niezwykle ważne nie tylko dla własnego użytkowania, ale także podniesie wartość rynkową przy ewentualnej sprzedaży. 

Zdecydowany na czyszczenie auta w środku? Skontaktuj się z nami już dziś!