POWŁOKA CERAMICZNA.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru samochodowego to niesamowity połysk, łatwość mycia i usuwania zabrudzeń. Powłoka ceramiczna skutecznie odpycha brud i wodę, zabezpieczając przed ptasimi odchodami, sokami z drzew oraz drobnymi zarysowaniami. Zaletą powłok ceramicznych jest także zdecydowanie większa odporność na mocną chemię, niż tradycyjnego wosku.

CZYTAJ DALEJ

CENNIK.

Zakres usług cena netto*
powłoka ceramiczna utrzymująca się do 6 miesięcy 400 zł – 600 zł
powłoka ceramiczna roczna 800 zł – 1000 zł
powłoka ceramiczna dwu letnia 1300 zł – 1600 zł
powłoka ceramiczna trzy letnia 1900 zł – 2300 zł
powłoka ceramiczna pięcio letnia 2800 zł – 3400 zł

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Prześlij nam wiadomość, a nasz personel odpowie Ci na wszystkie pytania

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

OFERTA

Sprawdź naszą aktualną ofertę i co oferuje Ci
DetailKing Kraków

IDŹ DO OFERTA

REZERWACJE

Umów się w łatwy sposób za pomocą naszego formularza na expressowe mycie lub zapisz się na jeden z naszych pakietów

IDŹ DO REZERWACJE

Zamknij oczy i wyobraź sobie piękną, błyszczącą karoserię Twojego samochodu, taką, która wygląda jak nowa, mimo wieloletniego użytkowania pojazdu i tysięcy przejechanych kilometrów. Karoserię idealną, bez żadnych, nawet najmniejszych rys, zabrudzeń i śladów. Po prostu idealną, gładką niczym czysta powierzchnia lustra. Pragnienie każdego kierowcy, dla którego auto to coś więcej niż tylko pojazd służący do przemieszczania się z punktu A do punktu B. 

Brzmi perfekcyjnie? Taki luksus nie musi jednak pozostawać w strefie marzeń! Dzięki oferowanej przez nas niezawodnej i czyniącej cuda powłoce ceramicznej nakładanej na lakier samochodowy jest to jak najbardziej możliwe! 

Powłoka ceramiczna na Twoim samochodzie

Co daje powłoka ceramiczna? Nałożona powłoka ceramiczna na auto sprawi, że stanie się ono odporniejsze na zarysowania, przeróżne zabrudzenia, takie jak na przykład soki z drzew, ptasie odchody, kwaśne deszcze, sól drogową czy promieniowanie UV, skrajne zmiany temperatury oraz inne zagrożenia, na które niestety każdego dnia narażone są nasze cenne pojazdy. 

Wszystko to jest możliwe dzięki przezroczystej, niewidocznej powłoce na lakier samochodowy, która ma grubość zaledwie 2-8 mikronów, ale chroni przed uszkodzeniami bardzo skutecznie – jest twarda i trwała. Ceramiczne zabezpieczenie lakieru zadziała jak warstwa ochronna, odbijając wodę i odpychając brud. Otuli Twój samochód szklistą powłoką. 

Powłoka ceramiczna na lakier to dbałość i konserwacja ale i ochrona

Jeszcze się wahasz? Pamiętaj, że każde, nawet najdroższe auto pozbawione odpowiedniej pielęgnacji i zabezpieczenia, jest podatne na mikrozadrapania, które może spowodować wszystko – warunki pogodowe czy drogowe, a nawet nieumiejętne, zbyt agresywne czyszczenie. 

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru przedłuży natomiast piękny wygląd lakieru Twojego pojazdu, a dodatkowo sprawi, że mycie i usuwanie zabrudzeń stanie się dziecinnie proste. Ta niewidoczna powłoka na lakier samochodowy potrafi zdziałać cuda i uchronić nas przed większymi kosztami. Nie czekaj, aż Twoje auto straci blask – zniszczoną karoserię trudniej przywrócić do idealnego stanu. Nie jest to niemożliwe dla nas, profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, ale to nieco więcej czasu oraz pieniędzy. Profesjonalne nakładanie powłoki ceramicznej to nasza specjalność. Dlatego pomyśl o nałożeniu powłoki ceramicznej na Twoje auto już dziś!

Zainteresowany ceramiczną ochroną lakieru? Skontaktuj się z nami!