Powłoka ceramiczna

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru samochodowego to niesamowity połysk, łatwość mycia i usuwania zabrudzeń.

  • Łatwiejsze dbanie o lakier

  • Zabezpieczenie samochodu

Przekonaj się jak łatwo umyć samochód zabezpieczony powłoką ceramiczną.

Detailking Kraków

Zabezpiecz swój samochód powłoką ceramiczną

To krok do utrwalenia wyglądu Twojego auta z salonu.

Powłoka ceramiczna skutecznie odpycha brud i wodę, zabezpieczając przed ptasimi odchodami, sokami z drzew oraz drobnymi zarysowaniami. Zaletą powłok ceramicznych jest także zdecydowanie większa odporność na mocną chemię, niż tradycyjnego wosku.

Zobacz cennik tej usługi

Wszystkie ceny przedstawione są w głównym cenniku

Czy warto zakupić powłokę na auto?

Zamknij oczy i wyobraź sobie piękną, błyszczącą karoserię Twojego samochodu, taką, która wygląda jak nowa, mimo wieloletniego użytkowania pojazdu i tysięcy przejechanych kilometrów. Karoserię idealną, bez żadnych, nawet najmniejszych rys, zabrudzeń i śladów. Po prostu idealną, gładką niczym czysta powierzchnia lustra. Pragnienie każdego kierowcy, dla którego auto to coś więcej niż tylko pojazd służący do przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Brzmi perfekcyjnie? Taki luksus nie musi jednak pozostawać w strefie marzeń! Dzięki oferowanej przez nas niezawodnej i czyniącej cuda powłoce ceramicznej nakładanej na lakier samochodowy jest to jak najbardziej możliwe!

Powłoka ceramiczna na Twoim samochodzie

Co daje powłoka ceramiczna? Nałożona powłoka ceramiczna na auto sprawi, że stanie się ono odporniejsze na zarysowania, przeróżne zabrudzenia, takie jak na przykład soki z drzew, ptasie odchody, kwaśne deszcze, sól drogową czy promieniowanie UV, skrajne zmiany temperatury oraz inne zagrożenia, na które niestety każdego dnia narażone są nasze cenne pojazdy.

Wszystko to jest możliwe dzięki przezroczystej, niewidocznej powłoce na lakier samochodowy, która ma grubość zaledwie 2-8 mikronów, ale chroni przed uszkodzeniami bardzo skutecznie – jest twarda i trwała. Ceramiczne zabezpieczenie lakieru zadziała jak warstwa ochronna, odbijając wodę i odpychając brud. Otuli Twój samochód szklistą powłoką.

Powłoka ceramiczna na lakier to dbałość i konserwacja ale i ochrona

Jeszcze się wahasz? Pamiętaj, że każde, nawet najdroższe auto pozbawione odpowiedniej pielęgnacji i zabezpieczenia, jest podatne na mikrozadrapania, które może spowodować wszystko – warunki pogodowe czy drogowe, a nawet nieumiejętne, zbyt agresywne czyszczenie.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru przedłuży natomiast piękny wygląd lakieru Twojego pojazdu, a dodatkowo sprawi, że mycie i usuwanie zabrudzeń stanie się dziecinnie proste. Ta niewidoczna powłoka na lakier samochodowy potrafi zdziałać cuda i uchronić nas przed większymi kosztami. Nie czekaj, aż Twoje auto straci blask – zniszczoną karoserię trudniej przywrócić do idealnego stanu. Nie jest to niemożliwe dla nas, profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, ale to nieco więcej czasu oraz pieniędzy. Profesjonalne nakładanie powłoki ceramicznej to nasza specjalność. Dlatego pomyśl o nałożeniu powłoki ceramicznej na Twoje auto już dziś!

Chcesz, by Twoje auto przez lata od zakupu zachowało niezmieniony, głęboki kolor? Pragniesz, by karoseria była wiecznie błyszcząca i wyglądała jak nowa, mimo tysięcy przejechanych kilometrów na liczniku?

Najlepszym sposobem, by przedłużyć żywotność karoserii Twojego samochodu jest nałożenie powłoki ceramicznej, dzięki której auto zachowa swój piękny kolor i blask przez długi czas. To naprawdę działa! Nie czekaj aż na lakierze pojawią się pierwsze rysy i zmatowienia. Jeśli więc mieszkasz w Krakowie, odwiedź naszą placówkę i przekonaj się, że zabezpieczenie ceramiczne lakieru to jedna z najlepszych decyzji jakie możesz podjąć (a przynajmniej tych dotyczących pielęgnacji Twojego auta). Musisz bowiem pamiętać, że każde auto narażone jest na różnego rodzaju mikrouszkodzenia – jest to nieuchronne, jeśli używane jest ono często i regularnie. Niestety problem ten dotyczy wszystkich, nawet tych najdroższych i najbardziej luksusowych samochodów. Nie ominie on nikogo.

Dlatego też na inwestycję w postaci zabezpieczenia lakieru i pokrycia go powłoką ceramiczną najlepiej jest zdecydować się jak najwcześniej. Chociaż oczywiście zniszczoną karoserię również jesteśmy w stanie przywrócić do naturalnego stanu – dla DetailKing Kraków nie ma rzeczy niemożliwych.

Pomyśl więc o odpowiednim zabezpieczeniu jak najszybciej i odwiedź nas w Krakowie. Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz tej decyzji.

Powłoka ceramiczna na samochód – na czym to polega?

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną polega na pokryciu karoserii niewidoczną, przezroczystą powłoką o grubości zaledwie ok. 2-8 mikronów. Nawet nie zauważysz jej gołym okiem, a zyskać możesz naprawdę wiele. Nic bowiem tak skutecznie jak powłoka ceramiczna nie uchroni lakieru Twojego samochodu przed mikrouszkodzeniami, zarysowaniami, szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, sokami z drzew, ptasimi odchodami, kwaśnymi deszczami, solą drogową, skrajnymi zmianami temperatury czy promieniami UV i innymi niebezpieczeństwami, na które każdego dnia narażone jest Twoje auto.

Skuteczna warstwa ochronna

Czy wiesz, że nawet nieodpowiednie mycie i pielęgnacja samochodu mogą prowadzić do powstawania mikrouszkodzeń i zarysowań lakieru? Na Twoje auto każdego dnia czekają niebezpieczeństwa, z których możesz nawet nie zdawać sobie sprawy. Powłoka ceramiczna będzie natomiast działała jak prawdziwa warstwa ochronna, która skutecznie odpycha brud i odbija wodę oraz uniemożliwia powstawanie rys, zmatowień i innych niedoskonałości. Musisz też wiedzieć, że w DetailKing współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami preparatów do czyszczenia, pielęgnacji, regeneracji oraz zabezpieczania samochodów przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższą jakość – zarówno półproduktów jak i naszych usług.

Powłoka ceramiczna Kraków – nie tylko ochrona

Poza skutecznym zabezpieczeniem, powłoka ceramiczna na auto pozwoli także zachować pierwotny kolor Twojego samochodu, który w naturalnych warunkach staje się mniej wyrazisty i bardziej matowy. Powłoka sprawi, że karoseria stanie się piękna, szklista, a kolor przez długi czas będzie głęboki i wyrazisty. Dokładnie taki, jak w tym pamiętnym dniu, w którym Twoje auto wyjechało z salonu. Jeśli ważne są dla Ciebie kwestie estetyczne (a zgadujemy, że tak właśnie jest, skoro znajdujesz się na naszej stronie!)- na pewno spodoba Ci się efekt końcowy, jaki daje ten wyjątkowy zabieg detailingowy! Ciesz się pięknym wyglądem Twojego auta przez długi czas, decydując się na zabezpieczenie lakieru i wzmocnienia koloru za pomocą powłoki ceramicznej. Na pewno nie będziesz zawiedziony.

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru sprawi również, że mycie auta i usuwanie zabrudzeń stanie się prostsze, a samochód dużo łatwiej będzie skutecznie wyczyścić.

Musisz pamiętać, że ochrona lakieru samochodowego opłaci się także w momencie, kiedy w końcu postanowisz odsprzedać swoje auto – cena rynkowa samochodu o nieuszkodzonej karoserii automatycznie wzrasta. Jest to niewątpliwa korzyść dla Ciebie! W tym wypadku pokrycie Twojego auta powłoką ceramiczną zadziała jak inwestycja.

Auto detailing Kraków – tylko DetailKing

Jeśli chcesz poddać Twoje cenne auto zabiegom detailingowym, DetailKing to jedyny słuszny wybór! Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu pielęgnacji aut, a przez nasze studio kosmetyki samochodowej przewinęła się już niezliczona ilość samochodów. W swoim fachu jesteśmy prawdziwymi specjalistami, a jednocześnie cechuje nas perfekcjonizm! Naszej uwadze nie umknie żaden, nawet najmniejszy szczegół, dlatego też możesz liczyć z naszej strony na najwyższą jakość. O najwyższej jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie zadowolonych klientów, którzy korzystają z usług DetailKing Kraków regularnie.

Zainteresowany ceramiczną ochroną lakieru? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z naszym zespołem

Chcesz umówić termin? Skontaktuj się z Nami telefonicznie

Zapisz się, aby być na bieżąco z promocjami

Dodając się do newslettera zyskujesz pierwszeństwo w uzyskaniu rabatów, które oferujemy

Sprawdź jak wykorzystujemy twoje dane w  Polityce prywatności.