SPRAWDZANIE AUTA PRZED KUPNEM.

Przy zakupie nowego auta liczysz na perfekcje oraz świetny wygląd samochodu. Realia niestety potrafią nas zaskoczyć. Pomożemy Ci sprawdzić samochód przy wydaniu go z salonu, nie martw się o szczegóły i niuanse – zostaw tą sprawę zawodowcom.

CZYTAJ DALEJ

CENNIK.

Zakres usług cena netto*
sprawdzenie samochodu 150 zł
  • przy skorzystaniu z naszych innych usług, takie sprawdzenie jest darmowe

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Prześlij nam wiadomość, a nasz personel odpowie Ci na wszystkie pytania

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

OFERTA

Sprawdź naszą aktualną ofertę i co oferuje Ci
DetailKing Kraków

IDŹ DO OFERTA

REZERWACJE

Umów się w łatwy sposób za pomocą naszego formularza na expressowe mycie lub zapisz się na jeden z naszych pakietów

IDŹ DO REZERWACJE

Kupując Twoje nowe, wymarzone auto, na pewno liczysz na najwyższą jakość pojazdu i perspektywę cieszenia się niezawodną jazdą przez długie lata. Niestety, zatrważająco często zdarza się, że realia potrafią nas nieprzyjemnie zaskoczyć, a nieświadomi niczego klienci kupują wadliwe samochody, mimo że w salonie wydawały się zgodne z ich oczekiwaniami i perfekcyjne. 

Sprawdzanie samochodu przed kupnem to absolutna podstawa

Jakie są konsekwencje tego problemu? Męczący stres oraz czas niepotrzebnie zmarnowany na szukanie powodu, dlaczego samochód nie funkcjonuje tak, jak powinien. No i przede wszystkim ogrom nerwów straconych przy reklamacjach.

Co więc możesz zrobić, jak temu zaradzić? Czy jest jakiś sposób, dzięki któremu będziesz miał pewność, że nie kupiłeś ładnie zapakowanego bubla, a samochód Twoich marzeń jest najwyższej jakości? 

Oczywiście idealnie byłoby dokładnie sprawdzić stan auta przed kupnem. Czy jesteś jednak w stanie zwrócić uwagę na wszystkie istotne szczegóły? Musisz wiedzieć, że podczas sprawdzania samochodu przed zakupem, niuanse są niesamowicie ważne, a każdy detal może okazać się kluczowy i wpłynąć na wygląd, jakość jazdy oraz długość życia lakieru pojazdu! 

Dokładne sprawdzanie auta przed kupnem w naszej ofercie

Możemy zaproponować Ci idealne rozwiązanie tego problemu! Będziesz mógł spać spokojnie, a Twój sen o aucie idealnym się spełni.

Nie ryzykuj i powierz sprawdzanie auta przed zakupem profesjonalistom z wieloletnim  doświadczeniem, którzy sprawdzili już setki aut osób, takich jak Ty. Specjalnie dla Ciebie zbadamy każdy, nawet najmniejszy detal, a Ty będziesz miał gwarancję, że kupiłeś idealny pojazd bez wad. Zaufaj nam i ciesz się samochodem Twoich marzeń przez długie lata!

Postaw na niezawodność i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.