Konserwacja podwozia Kraków

W większości przypadków auto służy nam nie tylko do przemieszczania się z punktu A do punktu B

 • Pełne zabezpieczenie podwozia auta

 • Zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami

Zleć konserwacje podwozia zanim będzie za późno.

Detailking Kraków

Czym jest konserwacja podwozia?

Samochód jako Twoja własna wizytówka

Samochód to coś więcej – można go wręcz nazwać wizytówką właściciela, a dla dużej części z nas wygląd auta ma bardzo ogromne znaczenie. Dlatego tak wielu z nas chce, by jego pojazd prezentował się idealnie i codziennie mógł cieszyć oko właściciela. Poza tym regularne dbanie o samochód to nie tylko kwestia estetyki. Auto, które zostaje poddane konserwacji i specjalistycznym zabiegom pielęgnacyjnym będzie mogło Ci dłużej służyć! A w dodatku jeśli kiedyś zdecydujesz się na sprzedaż samochodu, jego cena rynkowa wzrośnie.

Czy to nie same plusy? Nie czekaj, aż pierwsze oznaki użytkowania zaczną być widoczne na Twoim pojeździe i zdecyduj się na usługę detailingu samochodowego już dzisiaj! Zwłaszcza konserwacja podwozia jest szczególnie ważna, ponieważ nie tylko przedłuża żywotność samochodu, ale również wpływa na bezpieczeństwo na drodze.

Zobacz cennik tej usługi

Wszystkie ceny przedstawione są w głównym cenniku

Konserwacja podwozia – przedłuż żywotność auta.

Chcesz przedłużyć żywotność Twojego samochodu? Zadbaj o zabezpieczenie podwozia, będącego podstawą jego konstrukcji. Jest to takie ważne, ponieważ wszystkie podzespoły samochody są do niego zamocowane.

Z tego powodu regularna konserwacja oraz utrzymanie podwozia w dobrej kondycji jest kluczową sprawą, jeśli chcesz cieszyć się dobrym stanem samochodu przez długi czas.

Dlaczego konserwacja podwozia jest ważna?

Konserwacja podwozia to kluczowa kwestia, jeśli zależy Ci na przedłużeniu żywotności Twojego samochodu. Dlaczego? To proste. Podwozie jest non stop narażone na kontakt z solą drogową i innymi substancjami chemicznymi, wilgocią, niesprzyjające warunki atmosferycznymi czy obicia kamieniami.

Jest też podatne na korozję, która kiedy wystąpi, może zasiać prawdziwe spustoszenie w pojeździe. Skorodowane podwozie nie tylko obniża wartość samochodu, ale również stanowi niebezpieczeństwo na drodze, ponieważ nie zachowuje tak zwanych stref zgniotu w przypadku ewentualnej kolizji.

Dbaj o podwozie swojego samochodu!

Niestety całkiem często zdarzają się kierowcy, którzy skupiają się głównie na wyglądzie zewnętrznym swojego auta i rzadko zaglądają pod spód. Wydaje im się, że auto jest w pełni sprawne i bezpieczne, ponieważ prezentuje się dobrze. Nie daj się zwieść pozorom! Konieczne jest zwracanie uwagi na każdy element pojazdu, jeśli chcesz zapewnić sobie (oraz swojej rodzinie, przyjaciołom i innym uczestnikom ruchu drogowego) bezpieczeństwo na drodze!

Skup się na profilaktyce, by mieć pewność, że pojazd jest w pełni sprawny. To rozwiązanie praktyczne oraz dodatkowo tańsze, ponieważ wymiana poważnie uszkodzonych elementów jest dużo droższa. Zdecyduj się na konserwację podwozia, by zabezpieczyć samochód na wiele lat!

Konserwacja podwozia w Krakowie – najlepsze środki

Wykonując usługę konserwacji podwozia, wykorzystujemy tylko środki najwyższej jakości. Podczas naszej pracy starannie wybieramy produkty, tak by nasi klienci mieli pewność, że ich samochody zostaną odnowione i wypielęgnowane przy użyciu profesjonalnych środków czyszczących najwyższej klasy.

Używane przez nas środki antykorozyjne oraz pielęgnacyjne charakteryzują się szybkim schnięciem, dużą wytrzymałością oraz niską intensywnością zapachu.

Konserwacja podwozia samochodu- kwestia bezpieczeństwa.

Wykonanie konserwacji podwozia wiąże się nie tylko z przedłużeniem trwałości auta oraz kwestiami estetycznymi. Konserwacja ma również duży wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Jeśli elementy konstrukcyjne ulegną korozji, nie zachowują pierwotnej twardości. Oznacza to, że w przypadku ewentualnej kolizji, podwozie to nie zachowuje stref zgniotu.

Proces konserwacji podwozia – etapy.

Proces konserwacji podwozia samochodu składa się z kilku kluczowych etapów:

 1. Proces konserwacji zaczynamy od demontażu kół, nadkoli, osłon podwozia/ silnika.
 2. Kolejnym punktem jest mycie chemiczne podwozia. Umyte podwozie pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia, by móc rozpocząć kolejny etap prac.
 3. Kiedy podwozie wyschnie całkowicie, mechanicznie oczyszczamy miejsca naruszane korozją (jeżeli takie występują).
 4. Nieodłącznym elementem konserwacji podwozia jest odtłuszczenie go.
 5. W kolejnym kroku nakładamy na oczyszczane miejsca podkład antykorozyjny.
 6. Następnie konieczne jest nałożenie głównego środka konserwującego oraz pozostawienie do całkowitego wyschnięcia.
 7. Później wpuszczamy środek do konserwacji profili zamkniętych.
 8. Na sam koniec montujemy osłona, nadkola oraz koła.

Profesjonaliści i pasjonaci.

Oddając Twój cenny samochód do naszego salonu detailingowego, zyskujesz pewność, że trafi on w ręce profesjonalistów. Z pojazdami pracujemy każdego dnia, a na ich konserwacji oraz pielęgnacji znamy się jak mało kto. Jednocześnie każdy z ekipy DetailKing jest samochodowym entuzjastą, dzięki czemu do naszej pracy możemy podchodzić z radością i zaangażowaniem. Wszystkie powierzone nam zdania wykonujemy dokładnie i rzetelnie.

Nic nie cieszy i nie satysfakcjonuje nas tak, jak aprobata klientów, którzy po raz pierwszy widzą swoje odnowione, wyczyszczone i dopieszczone w każdym calu auta. W takich chwilach czujemy, że nasza praca naprawdę ma sens!

Gotowy na transformację Twojego auta? Zadbaj o podwozie samochodu.

Oddając Twój cenny samochód do naszego salonu detailingowego, zyskujesz pewność, że trafi on w ręce profesjonalistów. Z pojazdami pracujemy każdego dnia, a na ich konserwacji oraz pielęgnacji znamy się jak mało kto. Jednocześnie każdy z ekipy DetailKing jest samochodowym entuzjastą, dzięki czemu do naszej pracy możemy podchodzić z radością i zaangażowaniem. Wszystkie powierzone nam zdania wykonujemy dokładnie i rzetelnie.

Nic nie cieszy i nie satysfakcjonuje nas tak, jak aprobata klientów, którzy po raz pierwszy widzą swoje odnowione, wyczyszczone i dopieszczone w każdym calu auta. W takich chwilach czujemy, że nasza praca naprawdę ma sens!

Nasza detailkingowa ekipa potrafi zdziałać prawdziwe cuda.

Czy jesteś gotowy na prawdziwą metamorfozę Twojego samochodu? Nie pozwól, by korozja dotknęła całego podwozia auta. Im wcześniej zdecydujesz się na konserwację, tym lepiej. Pamiętaj, że podwozie samochodu to jedna z najważniejszych części każdego pojazdu, o którą trzeba regularnie dbać, jeśli chcesz, by auto mogło Ci niezawodnie służyć przez długi czas.

Nie zapomnij o sprawdzaniu stanu podwozia, żeby nie było za późno! W DetailKing zadbamy o kompleksową obsługę Twojego auta i przeprowadzimy konserwację podwozia! Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz tej decyzji.

DetailKing Kraków – inne usługi detailingowe

Poza konserwację podwozia, w DetailKing przeprowadzamy również inne usługi, które podniosą wartość rynkową Twojego samochodu, sprawią, że będzie prezentował się lepiej na drodze i zabezpieczą poszczególne elementy pojazdu. Oto lista przeprowadzanych przez nas usług:

 • korekta lakieru,
 • folia ochronna na samochód PPF,
 • zmiana koloru auta,
 • woskowanie auta,
 • sprawdzanie auta przed zakupem,
 • powłoka ceramiczna,
 • czyszczenie wnętrza samochodu.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Chcesz umówić termin? Skontaktuj się z Nami telefonicznie

Zapisz się, aby być na bieżąco z promocjami

Dodając się do newslettera zyskujesz pierwszeństwo w uzyskaniu rabatów, które oferujemy

Sprawdź jak wykorzystujemy twoje dane w  Polityce prywatności.