ZMIANA KOLORU TWOJEGO AUTA.

Chcesz zmienić kolor swojego auta? Dzięki nam nie musisz wydawać milionów na lakierników i pozbyć się samochodu na wiele tygodni. Nałożenie kolorowej folii na samochód pozwoli na jego pełną personalizację! Mamy w ofercie przeróżne rodzaje folii – matowe, błyszczące, satynowe, perłowe, metaliczne, gradientowe, a nawet takie, które zmieniają swój odcień w zależności od kąta padania światła, czyli tzw. kameleon! Wszystko zależy już tylko i wyłącznie od preferencji i wyobraźni właściciela.

CZYTAJ DALEJ

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Prześlij nam wiadomość, a nasz personel odpowie Ci na wszystkie pytania

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

OFERTA

Sprawdź naszą aktualną ofertę i co oferuje Ci
DetailKing Kraków

IDŹ DO OFERTA

REZERWACJE

Umów się w łatwy sposób za pomocą naszego formularza na expressowe mycie lub zapisz się na jeden z naszych pakietów

IDŹ DO REZERWACJE

Zmiana koloru poprzez nałożenie folii

 

Zdarza się, że po jakimś czasie od kupna samochodu, jego barwa powoli zaczyna nam się nudzić. Znacie to uczucie?

A może właśnie wypatrzyłeś atrakcyjny samochód z drugiej ręki, ale jego kolor skutecznie odstrasza od zakupu, choć stan techniczny auta jest naprawdę niezły?

Nic nie szkodzi! Mamy świetne rozwiązanie tego problemu. Przedstawiamy specjalistyczną folię, która, nałożona na samochód, pozwoli na całkowitą zmianę jego koloru!

Gotowi na totalną metamorfozę Waszych pojazdów?

Nałożenie kolorowej folii na samochód pozwoli na jego pełną personalizację! Mamy w ofercie przeróżne rodzaje folii – matowe, błyszczące, satynowe, perłowe, metaliczne, gradientowe, a nawet takie, które zmieniają swój odcień w zależności od kąta padania światła, czyli tzw. kameleon! Wszystko zależy już tylko i wyłącznie od preferencji i wyobraźni właściciela.

Jak to działa? Folia nakładana jest z jednego kawałka i zawijana do środka karoserii – dlatego też nie musisz martwić się, że folia nałożona na Twój samochód będzie widoczna. Nic podobnego!

Musisz także pamiętać, że proces nałożenia folii na samochód jest całkowicie odwracalny – jeśli nowa barwa Ci się znudzi, w dowolnym momencie będziesz mógł powrócić do pierwotnego koloru. Albo zdecydować się na jeszcze inną barwę – tu wszystko zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie!

Ponadto, nałożenie kolorowej folii na auto, przedłuża żywotność karoserii i stanowi dodatkową ochronę przed brudem, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi czy nieodpowiednią pielęgnacją.

Podsumujmy, oto jakie korzyści płyną z nałożenia kolorowej folii na samochód:

  • pełna personalizacja,
  • możliwość wyróżnienia się na drodze,
  • ożywienie auta,
  • umożliwia zakup z drugiej ręki, pomimo nieatrakcyjnego koloru karoserii,
  • folia jest zupełnie niewidoczna,
  • dodatkowa ochrona lakieru,
  • proces w pełni odwracalny.

Jesteś gotowy na metamorfozę Twojego auta? Skontaktuj się z nami @Kontakt i daj się ponieść wyobraźni! Tutaj wszystko zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie.