Przyciemnianie szyb Kraków

Przyciemnianie szyb samochodowych to bezinwazyjny, bezpieczny i stosunkowo niedrogi zabieg, który w znacznym stopniu wpływa nie tylko na elegancki wygląd samochodu, ale również większy komfort jazdy, mniejsze spalanie paliwa i wyższy poziom bezpieczeństwa. W DetailKing Kraków zajmujemy się profesjonalnym przyciemnianiem szyb samochodowych!

Zalety przyciemniania szyb w aucie

Przyciemnianie szyb samochodowych to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością, a Kraków jest miejscem, w którym można to zrobić w pełni profesjonalnie. Dlaczego folie okienne są tak chętnie wybierane przez kierowców i jakie zalety ma przyciemnienie szyb? Jest ich co najmniej kilka:

Folie samochodowe to większe bezpieczeństwo

Przyciemnianie szyb samochodowych stanowi jeden z wielu czynników wpływających na większe bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Jak to możliwe? W przypadku stłuczki czy wypadku, folia w znacznym stopniu zatrzyma odłamki stłuczonej szyby, chroniąc znajdujące się w samochodzie osoby przed zranieniem. Kolejną zaletą przyciemnianych szyb samochodowych jest niwelowanie niebezpiecznych odblasków słonecznych oraz świateł z samochodów jadących za nami, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo, folie okienne utrudniają dostanie się do wnętrza pojazdu w przypadku zbicia szyby (np. przez złodzieja).

Przyciemnione szyby dają większy komfort jazdy

Folie samochodowe mają tą cenną właściwość, że niwelują szkodliwe oddziaływanie promieniowania UV, co ma szczególne znaczenie dla naszych oczu, ale również skóry. Poza tym, przyciemnianie szyb znacząco obniża nagrzewanie się auta – według różnych źródeł, folie okienne blokują nawet do 70 proc. energii słonecznej. Jak zostało to już wspomniane, przyciemnianie szyb odbija promienie słoneczne, co ogranicza ryzyko oślepienia i po prostu – daje dużo większą frajdę z jazdy.

Przyciemnienie szyb to mniejsze spalanie

Oszczędność pieniędzy dzięki ciemnym szybom? Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że tak! Kierowcy, którzy skorzystali z usługi przyciemnianych szyb samochodowych odnotowują niższą temperaturę w pojeździe, co poprawia wydajność pracy klimatyzacji i wpływa na mniejsze spalanie paliwa.

Ciemne szyby nadają elegancki wygląd

Przyciemniane szyby najczęściej kojarzą się z eleganckimi limuzynami, którymi poruszają się gwiazdy lub wysokiej rangi politycy, potrzebujący prywatności. Obecnie jednak, oklejanie szyb to usługa, która w znacznym stopniu się upowszechniła, dzięki czemu z przyciemnianych szyb samochodowych korzystają wszyscy, którzy chcą nadać swojemu autu bardziej nowoczesny i elegancki wygląd. Poza efektem wizualnym od zewnątrz, warto również „zajrzeć” do środka – dużo mniejsze oddziaływanie promieni słonecznych to brak odkształceń, wyblaknięć i przebarwień tapicerki.

Czy przyciemnianie szyb samochodowych jest legalne?

Jak pokazują statystyki wyszukiwań Google, wiele osób zastanawia się czy przyciemniane szyby w samochodzie są legalne? Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna: tak! Oklejenie szyb folią jest jak najbardziej zgodne z prawem, o ile jest do zrobione w sposób prawidłowy, zapewniając odpowiednią przepuszczalność światła. Idąc dalej, współczynnik przepuszczalności światła nie może wynosić mniej niż 70 proc. w przypadku przedniej szyby oraz szyb przednich bocznych.

Innymi słowy, folia stosowana do przyciemniania szyby musi być odpowiednio dobrana, biorąc pod uwagę fabryczną przejrzystość szkła. Na szczęście nie musisz samodzielnie tego obliczać – zbadamy przejrzystość szyb w Twoim aucie (szyby mogą być przyciemniane fabrycznie), a następnie zaproponujemy rozwiązanie, które pozwoli nadać pojazdowi elegancki wygląd, a jednocześnie zapewnić dostateczne pole widzenia kierowcy, a tym samym – większe bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Podsumowując, zapraszamy do skorzystania z oferty DetailKing Kraków. Usługa przyciemniania szyb samochodowych realizowana jest na wysokim poziomie, zgodnie z obowiązującym prawem i chęcią zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom. Z naszych usług w zakresie przyciemniania szyb korzystają zarówno osoby indywidualne, jak również salony samochodowe i liczne grono partnerów biznesowych.

Na czym polega przyciemnianie szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb jest zabiegiem stosunkowo prostym (o ile ma się w tym odpowiednie doświadczenie) i co bardzo ważne – bezinwazyjnym. Nie ma konieczności demontowania jakichkolwiek części pojazdu. Po przyjechaniu do naszego warsztatu, wspólnie dobierzemy odpowiednią folię, tak aby z jednej strony – spełnić wymogi estetyczne (w końcu efekt wizualny ma kluczowe znaczenie!), z drugiej – zapewnić zgodność z prawem i wysokie bezpieczeństwo jazdy.

Usługa wykonana w DetailKing Kraków nie powoduje utraty gwarancji i nie wymaga długotrwałego oczekiwania – w zależności od specyfiki danego pojazdu oraz dostępności naszych montażystów, usługa zostanie zrealizowana w czasie od kilku godzin do jednego dnia roboczego, po uprzednio umówionym terminie.

Przyciemnianie szyb – Kraków DetailKing

Jeśli chcesz przyciemnić szyby, salon DetailKing w Krakowie stanowić będzie optymalny wybór. Choć piecowe przyciemnianie szyb ma swoje zalety (trwałość), my zalecamy przyciemniać szyby za pomocą folii, która po pierwsze – nadaje bardzo efektowny wygląd, po drugie – odpowiednią widoczność, po trzecie – można w każdej chwili z niej zrezygnować, wreszcie po czwarte – jest po prostu usługą tańszą. Folia na szyby przednie zapewnia odpowiedni poziom przepuszczalności światła, tak aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Folia odbija promienie słoneczne, co sprawia, że ryzyko oślepienia jest ograniczone do minimum!

Zapraszamy na przyciemnianie szyb zarówno stałych jak i nowych klientów, którzy chcą odmienić wygląd swojego samochodu. Dbamy o to, by realizowane przez nas usługi zawsze stały na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o przyciemnianie szyb samochodu – jest podobnie, dzięki czemu zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, korzystających nie tylko z oklejania folią szyb samochodu, ale również szeregu innych profesjonalnych usług.

DetailKing. Kraków, ul. Longinusa Podbipięty 77.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Prześlij nam wiadomość, a nasz personel odpowie Ci na wszystkie pytania

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

OFERTA

Sprawdź naszą aktualną ofertę i co oferuje Ci
DetailKing Kraków

IDŹ DO OFERTA

REZERWACJE

Umów się w łatwy sposób za pomocą naszego formularza na expressowe mycie lub zapisz się na jeden z naszych pakietów

IDŹ DO REZERWACJE